U nas Mikołaj o dorosłych nie zapomniał

Wszyscy gadają o Mikołaju, jak to odwiedza grzeczne dzieci i przynosi prezenty. A ja się pytam, dlaczego tylko dzieci? :)

karciana

W ramach prezentu dla dorosłej części naszego otoczenia wykonałam zatem nową wersję znanej i uwielbianej gry karcianej. Motyw przewodni? Alkohol :) I nie, że namawiam do picia, czy coś.. Spożywać przy okazji grania oczywiście można, aczkolwiek gra sama w sobie tego nie wymaga. Wymaga natomiast spostrzegawczości i jako takiego rozeznania w markach, nazwach i logach popularnych trunków. Przygotowując tą wersję stwierdziłam, że piw w tym kraju i na świecie mamy tak dużo, że spokojnie można zrobić wersję tylko piwną – kto wie, może kolegom na Oktoberfest sprezentuję?

karciana

Póki co, trunki mniej lub bardziej wyskokowe w okrągłym wydaniu, akurat na wieczory „dozwolone od lat osiemnastu” :) Tak dla tych, co niekoniecznie chcą szukać słoneczek, misiów czy innych olafów..

Jeśli ktoś chce wykonać własną wersję, przypominam ten stary wpis z instruktażem, jak taka gra karciana powstaje -> klik. A wersja świąteczna dla całej rodziny tutaj -> klik.

karciana

Jeśli ktoś reflektuje na moją wersję, podajcie maila na priv. W rewanżu będę wdzięczna za lajkonika :)

Similar posts

Zapisz się na newsletter

This website is using the http://www.seowizard.org/ wordpress plugin.